لوگو
امروزشنبهمورخ۳/۳/۱۳۹۸
          لطفا قبل از تکمیل فرم ، موارد زیر را با دقت مطالعه فرمائید           

● فرم را با نرم افزار به روز شده FireFox تکمیل نمائید و در روند تکمیل فرم از زدن کلید Back و یا Refresh خودداری فرمائید.

● مراحل بعدی شامل معرفی به بانک و ... متعاقبا از طریق کانال تلگرام و وب سایت شرکت تجهیزات گستر مبین اطلاع رسانی خواهد شد لذا توصیه می شود در کانال تلگرام شرکت تجهیزات گستر مبین به آدرس TGECmedical عضو گردید.

● ارائه خدمات لیزینگ با همکاری شرکت لیزینگ افق اقتصاد وابسته به موسسه مالی و اعتباری کوثر میسر شده است لذا شرایط تقسیط و مراحل اعتبار سنجی افراد تابع مقررات حاکم بر شرکت های لیزینگ می باشد و تکمیل این فرم به معنای دریافت قطعی تسهیلات نمی باشد.

● تمامی اطلاعات و موارد خواسته شده در فرم را به صورت دقیق و کامل وارد نمائید چون در صورت بروز اشتباه در ورود اطلاعات مسئولیت آن با تکمیل کننده فرم می باشد.

● این فرم صرفا به منزله پیش ثبت نام بوده و شامل هیچ گونه هزینه ای برای جانبازان و معلولین گرامی نمی باشد و هیچ گونه تعهدی برای شرکت تجهیزات گستر مبین در رابطه با التزام شرکت به تحویل پنجه ایجاد نمی نماید.

● کد رهگیری خود را یادداشت نموده و نزد خود محفوظ نگه دارید و یا پس از تکمیل فرم از صفحه اطلاعات فرم پرینت گرفته و نزد خود نگه دارید.

درخواست کننده طرح لیزینگ می بایست فرم های مرتبط با طرح لیزینگ را دانلود و از تمام صفحات آن پرینت و تکمیل نماید و بعد از گرفتن معرفی نامه از شرکت تجهیزات گستر مبین همراه خود برای افتتاح حساب نزد بانک ببرد.